TË GUXIMSHME DHE “MUST HAVE”/ Vip-et nuk “e çan kokën” për këto trende dhe kanë të drejtë – AlpeGossip
TË GUXIMSHME DHE “MUST HAVE”/  Vip-et nuk “e çan kokën” për këto trende dhe kanë të drejtë

TË GUXIMSHME DHE “MUST HAVE”/ Vip-et nuk “e çan kokën” për këto trende dhe kanë të drejtë

Dizajnerët kanë bërë gati gjithçka gati për një vit gjithë stil dhe trendet zyrtare për 2019  janë duke berë namin kudo nga vip-et e huaja deri tek ato shqiptare.

Prandaj vajza është koha që ti dimë të gjitha trendet më must për garderobën tonë dhe që duhet të ndjekim gjatë muajve të ardhshëm.

Nga veshjet e viteve 80 deri tek , shihni disa nga trendet më të guximshme dhe must për 2019 dhe këto  vipe  ja dolën më së miri me kombinime e tyre.

Jonida Maliqi ( Veshjet sportive me tak)

Dua Lipa (Trendet e viteve 80)

Alketa Vejsiu ( Xhinse me material shtes)

Lori Hoxha ( Fustanet Xhaket)

Kiara Tito (Ngjyrat Neon)

AlpenNews.al