VESHJET E RREZIKSHME/ Yjet më të zhveshur në tapetin e kuq të Kanës (FOTO) – AlpeGossip
VESHJET E RREZIKSHME/ Yjet më të zhveshur në tapetin e kuq të Kanës (FOTO)

VESHJET E RREZIKSHME/ Yjet më të zhveshur në tapetin e kuq të Kanës (FOTO)

Për dekada me radhë, tapeti I kuq I Kanës ka ofruar veshje përrallore, por edhe disa të rrezikshme. Cilat ishin ato që guxuan më shumë këtë vit me transparencën dhe nuditetin?  % aktore dhe fotomodele bënë që të ktheheshin koka gjatë këtij edicionin për këtë arsye:

Maria Borges me Roberto Cavalli

Bella Hadid me fustanin transparent nga Dior Couture

Alessandra Ambrosio me veshjen nga Julien Macdonald

Romee Strijd me Etro Couture