MESHKUJ ,MOS I PROVONI/ Këto janë POZICIONET E SEKSIT të cilat gratë i urrejnë – AlpeGossip
MESHKUJ ,MOS I PROVONI/ Këto janë POZICIONET E SEKSIT të cilat gratë i urrejnë

MESHKUJ ,MOS I PROVONI/ Këto janë POZICIONET E SEKSIT të cilat gratë i urrejnë

Ndonëse disa nga pozitat sekusale mund të duken dhe mund të jenë interesante për t’u provuar, ato shpesh nuk mund të participojnë në orgazmën e femrës.
Dhe, meqenëse vetëm 20% e femrave mund të lirojnë orgazmë vetëm nga depërtimi vaginal, është e domosdoshme që çiftet të gjejnë pozita që mund t’i ndihmojnë ata në kulm përgjatë rrugës, transmeton lajmi.net.

Kështu që herën tjetër kur keni marrëdhënie seksuale, këtu janë disa pozicione për të shmangur.

Ndiqini ato më poshtë:

– Pozita 69
– Pozita “cowgirl”
– Seks në këmbë
– “Cowgirl” prapa