“MË KA MARRË MALLI”/ Arbana Osmani zbulon se kur do të rikthehet në ekranin e “Top Channel” (VIDEO) – AlpeGossip
“MË KA MARRË MALLI”/ Arbana Osmani zbulon se kur do të rikthehet në ekranin e “Top Channel” (VIDEO)

“MË KA MARRË MALLI”/ Arbana Osmani zbulon se kur do të rikthehet në ekranin e “Top Channel” (VIDEO)

Arbana Osmani do të rikthehet sërish në ekranin e “Top Channel”. Moderatorja do të risjellë në muajin janar, sezonin e tretë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, ku do të rrëfehen si gjithnjë histori shumë emocionuese shqiptare.

Në profilin e saj në “Instagram”, Arbana ka zbuluar edhe spotin e emisionit, ku së bashku me stafin ka trokitur në dyert e familjeve shqiptare, duke i surprizuar me dhurata.

“Shihemi në janar. Më ka marrë malli për ju” – shkruan krahas videos Arbana Osmani.

Mezi presim të emocionohemi sërish nga historitë shqiptare dhe t’i shohim teksa personazheve t’i rikthehet buzëqeshja në studio.