Lefteris Pantazis nxjerr zbuluar Devis Xherahun: Ka bërë operacione plastike – AlpeGossip
Lefteris Pantazis nxjerr zbuluar Devis Xherahun: Ka bërë operacione plastike

Lefteris Pantazis nxjerr zbuluar Devis Xherahun: Ka bërë operacione plastike

Të ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ishin dy këngëtarët e njohur Lefteris Pantazis dhe Devis Xherahu, miq shumë të mirë dhe bashkëpunëtorë në disa këngë që janë kthyer në hite si remake i këngës “Ma tha dhe papagalli” apo kënga “Rrokullisni kadet”.

Dy këngëtarët u bënë pjesë edhe rubrikës “Pyetje nga Facebook-u” ku gjatë saj Pantazis nxorri zbuluar Devis Xherahun se ka bërë operacione plastike.

“Cili prej të dyve ka më shumë operacione plastike?”, ishte pyetja e komentuesit.

“Ti”, iu drejtua këngëtari grek Devis Xherahut duke e habitur këtë të fundit ndërsa publiku shpërtheu në të qeshura.