Habit aktorja e njohur shqiptare: Rozana Radin e dua për seks, Alketën dua ta vras… – AlpeGossip
Habit aktorja e njohur shqiptare: Rozana Radin e dua për seks, Alketën dua ta vras…

Habit aktorja e njohur shqiptare: Rozana Radin e dua për seks, Alketën dua ta vras…

Aktorja dhe balerina Ana Lika në pak kohë arriti të bëhej e famshme për shkak të “Dance with me”, batutave pa filtra dhe skandaleve.

E ftuar në emisionin e Roza Latit, ajo kaloi një situatë të sikletshme ndërkohë që u pyet se me kë do të bënte seks, duke i rënditur 3 mikeshat e saj.

Mes Rozana Latit, Rudina Dembacaj dhe Alketa Vejsiu, ajo zgjodhi Rozin për seks, Rudinën për martesë dhe për t’a vrarë Alketa Vejsiun.