DOLËN ÇIFT NGA “PËR’PUTHEN”/ Bruno dhe Floriana festojnë 1-mujorin e zyrtarizimit të lidhjes – AlpeGossip
DOLËN ÇIFT NGA “PËR’PUTHEN”/ Bruno dhe Floriana festojnë 1-mujorin e zyrtarizimit të lidhjes

DOLËN ÇIFT NGA “PËR’PUTHEN”/ Bruno dhe Floriana festojnë 1-mujorin e zyrtarizimit të lidhjes

Bruno dhe Floriana shënojnë një mujorin e lidhjes dhe largimit të tyre nga emisioni i dashurisë “Përputhen”. Me këtë rast të veçantë Bruno ka publikuar një foto me Florianën ku çifti duken shumë të lumtur.

 

Bruno e ka marrë në krah partneres dhe ka shkruar krah fotos datën simbolike: ‘19.04.2022’.

“Jemi shumë mirë. Për një mujorin e urova dje në 12 të natës”, tha ai në një intervistë për “Shqipëria Live”

Bruno dhe Floriana festojnë 1-mujorin e zyrtarizimit të lidhjes

Bruno dhe Floriana kanë treguar në intervista se nuk ka ndërmend të marrë hapa të mëdha dhe po shijojnë lidhjen e tyre në privatësi.