‘Mezi pres të të përqafoj!’ Enca dhe Bebe Rexha shumë shpejt bashkë. Shihni bisedën e tyre (VIDEO) – AlpeGossip
‘Mezi pres të të përqafoj!’ Enca dhe Bebe Rexha shumë shpejt bashkë. Shihni bisedën e tyre (VIDEO)

‘Mezi pres të të përqafoj!’ Enca dhe Bebe Rexha shumë shpejt bashkë. Shihni bisedën e tyre (VIDEO)

Bebe Rexha është ndër këngëtaret më të dëgjuara të momentit dhe kënga e saj “Meant to be” po thyen rekorde dhe sa vjen po klikohet akoma më shumë. Pak me parë pamë sesi Bebe na tregoi se pëlqen të gjitha këngët e Encës dhe se e pëlqen shumësi këngëtare. Por me siguri nuk e keni parë momentin kur Bebe ishte në ‘live video’ dhe këngëtarja e HIT-it “Dua” i shkruan se mezi pret që ta përqafojë së shpejti. Edhe pse është duke folur Bleta nuk harron t’i lexojë komentin dhe i kthen përgjigjen në videon më poshtë në minutën 00:58. Mos ndoshta mund të kemi një bashkëpunim mes dyshes? Presim të shohim ç’do ndodhë.