E ZBULUAM/ Vajzat ngjajnë nga hallat dhe këtë e vërteton më së miri mbesa e Arbana Osmanit – AlpeGossip
E ZBULUAM/ Vajzat ngjajnë nga hallat dhe këtë e vërteton më së miri mbesa e Arbana Osmanit

E ZBULUAM/ Vajzat ngjajnë nga hallat dhe këtë e vërteton më së miri mbesa e Arbana Osmanit

Ndonëse njerëzit e saj të dashur ajo ka zgjedhur t’i mbajë për vete duke postuar shumë rrallë foto me ta në rrjete sociale, duket se me mbesën Kenza, moderatorja Arbana Osmani ka një lidhje shumë të ngushtë, pasi vogëlushja është e vetmja nga familja të cilën Arbana e poston herë pas here në instagramin e saj.

Kenza është vajza Shpatit, vëllait të Arbanës, dhe ka një ngjashmëri të madhe me hallën e saj të famshme.


Moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka postuar së fundmi një foto me të voglën dhe ato të dyja duken si dy pika uji!

Duket se shprehjen se vajzat ngjajnë nga hallat, Kenza dhe Arbana e vërtetojnë më së miri.

Ndërsa portretin e të birit Jon, mami Arbana ende nuk na e ka prezantuar!