NJË BISEDË TIPIKE NË NJË FAMILJE SHQIPTARE/ Bebe Rexha vjen në Dibër. Nuk harron traditat (FOTO) – AlpeGossip
NJË BISEDË TIPIKE NË NJË FAMILJE SHQIPTARE/ Bebe Rexha vjen në Dibër. Nuk harron traditat (FOTO)

NJË BISEDË TIPIKE NË NJË FAMILJE SHQIPTARE/ Bebe Rexha vjen në Dibër. Nuk harron traditat (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore  duket se po shijon sukseset  e këngëve të saja. Shum♪7 shpejt bashkë me këngëtaren Rita Ora priten të prenzatojn spektaklin Amerikan të muzikës.

Bebe shpesh poston foto dhe video në instagram ku tregon sa krenare ndihet për prejardhjen e saj.

Ajo ka postuar një video në rrjetin socail Instagram ku tregon traditat e Shqipëris. Në postimin e bërë shihen familjarët duke biseduar me zë shumë të lartë.