Modelja shqiptare i jep gji vajzës dhe momentin e ëmbël e ndan me të gjithë (Video) – AlpeGossip
Modelja shqiptare i jep gji vajzës dhe momentin e ëmbël e ndan me të gjithë (Video)

Modelja shqiptare i jep gji vajzës dhe momentin e ëmbël e ndan me të gjithë (Video)

Dy muaj më parë me anë të një postimi në “Instagram”, modelja shqiptare me famë ndërkombëtare Emina Çunmulaj dha lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të dytë. Emina solli në jetë një vajzë të cilës ajo dhe bashkëshorti i vendosën emrin e veçantë Mia Soraya.
Gjatë këtyre javëve, ndryshe nga nënat e tjera që preferojnë mos t’i ekspozojnë bebet në rrjete sociale, Emina është shumë aktive me postime duke ja ëmbëlsuar ditën ndjekësve.

Ditën e sotme, modelja ka postuar një video ku i uron të gjithëve mirëmëngjes dhe thotë se nuk ka fjetur gjithë natën. Emina shfaqet e lodhur dhe teksa ushqen vajzën me gji, video të cilën mund ta shihni më poshtë.