Kur përfshihesh kokë e këmbë nga dashuria! Kendall Jenner tregon mënyrën sesi e dashuron...(FOTO) - AlpeGossip
Kur përfshihesh kokë e këmbë nga dashuria! Kendall Jenner tregon mënyrën sesi e dashuron…(FOTO)

Kur përfshihesh kokë e këmbë nga dashuria! Kendall Jenner tregon mënyrën sesi e dashuron…(FOTO)

Edhe Vip-at e showbizz-it ashtu si të gjithë njerëzit normal kanë momente kur i pushton ndjenja e dashurisë ndaj familjarëve të tyre.

Një rast i tillë është dhe ai i Kendall Jenner e cila me anë të një postimi në Instastory ka treguar dashurinë e saj të madhe ndaj motrës së saj Kylie Jenner.

“Pamja e dashurisë”, shkruan Kendall në postimin e saj teksa shihet duke përfaquar motrën e saj Kylie.

Momente për t’u mbajtur mend! Motrat Jenner po që dinë si ta shfaqin dashurinë në publik.