Plasi KONKURENCA! Linda Rei sfidon hapur Oriola Marashin: Shala ime është… (FOTO) – AlpeGossip
Plasi KONKURENCA! Linda Rei sfidon hapur Oriola Marashin: Shala ime është… (FOTO)

Plasi KONKURENCA! Linda Rei sfidon hapur Oriola Marashin: Shala ime është… (FOTO)

Linda Rei së fundmi po provokon shumë në rrjete sociale dhe shpesh herë nuk i kanë munguar dhe provokimet ndaj personazheve të tjerë të njohur të showbizit shqiptar.

Fotoja e fundit e Oriola Marashit ku u shpreh se: “Shala ime më e gjatë se karriera jote”, duket se e ka frymëzuar dhe Linda Rein dhe në një farë mënyre i ka shpallur sfidë modeles.

Në postimin e saj në Instagram Linda shkruan: “Shala ime me e gjatë se paragjykimi juaj”. Shprehje e kopjuar nga modelja por me disa ndryshime të vogla të cilat duket se i përshtaten Linda Reit, sepse mund të themi që është një ndë personazhet e paragjykuar në showbiz./AlpeNews.al