PO I VESHIN TË GJITHA VAJZAT NË MBARË BOTËN/ Njihuni me sandalet TRENDI që do t’ju marrosin (FOTO) – AlpeGossip
PO I VESHIN TË GJITHA VAJZAT NË MBARË BOTËN/ Njihuni me sandalet TRENDI që do t’ju marrosin (FOTO)

PO I VESHIN TË GJITHA VAJZAT NË MBARË BOTËN/ Njihuni me sandalet TRENDI që do t’ju marrosin (FOTO)

Sandalet janë një pjesë mjaft e rëndësishme e garderobës së verës ndaj kur flitet për to duhet të ndalemi e ti referohemi trendeve të fundit.

AlpeNews.al ju sjell 5 trendet e sandaleve që po vishen nga të gjitha vajzat së fundmi. Disa prej tyre mund tju duken shumë kontraversale por me siguri do t’i dashuroni.

Ato mund ti kombinoni me gjithçka dhe përsëri do të dukeni shumë me stil.

Në fotot e mëposhtëme mund të shihni llojet e tyre si dhe të kombinuara me veshje nga blogeret e njohura për t’ju ardhur kështu më shumë në ndihmë: