"DIKUSH TË THËRRASË MAESTRO KACINARIN"/ Albana Osmani bën duet me Bebe Rexhën (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
“DIKUSH TË THËRRASË MAESTRO KACINARIN”/ Albana Osmani bën duet me Bebe Rexhën (FOTO+VIDEO)

“DIKUSH TË THËRRASË MAESTRO KACINARIN”/ Albana Osmani bën duet me Bebe Rexhën (FOTO+VIDEO)

Të thërrasë dikush Alfred Kaçinarin!

Albana Osmani është gati për audicion dhe këtë na e ka treguar përmes një videoje të publikuar në Instagram!

Moderatorja shfaqet bashkë me Bebe Rexhën teksa të dyja këndojnë “In the name of love”.

Dueti shfaq një tjetër talent të Albanës, e cila është një fanse e madhe e muzikës së Bebe Rexhës.

Kjo është hera e parë që e shohim moderatoren të këndojë dhe na duhet të themi se si e re në këtë eksperiencë, nuk është keq!