Për operacionet plastike? Genta e BBA ‘thumbon’ keq Luana Vjollcën (FOTO) – AlpeGossip
Për operacionet plastike? Genta e BBA ‘thumbon’ keq Luana Vjollcën (FOTO)

Për operacionet plastike? Genta e BBA ‘thumbon’ keq Luana Vjollcën (FOTO)

Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të perfolur e ka treguar se dhe pse shumë vite pas daljes nga BBA, atë e duan. Si të gjithë edhe ajo ka ata persona që nuk kanë dashamirësi ndaj saj, por Genta ka treguar se nuk i intereson shumë se ç’thonë të tjerët.

Herë herë shohim se përveçse është shumë aktive në rrjete sociale, ajo edhe u kthen përgjigje atyre që komentojnë. Në një ndër fotot e postuara nga ajo në Instagram, ku ka filluar bën “sondazhe”, si lojra për të parë se cilin prej personazheve do zgjedhin ndjekësit e saj.

Në foto shihen Bujar Qamili, Ylli Baka e Gena, ndërkohë një prej komentuesëve shkruan: “Po Luana Vjollca s’qenka si opsion?
“Atë e mban uji, nuk zhytet”, ia kthen Genta. Hmm, po Luana si do e presë këtë gjë?! Me siguri nuk do reagojë fare!