FLORI MUMAJESI U RIKTHYE ME ”THJESHT TË DU”/ Fansat nuk mund të ishin më të lumtur! – AlpeGossip
FLORI MUMAJESI U RIKTHYE ME ”THJESHT TË DU”/ Fansat nuk mund të ishin më të lumtur!

FLORI MUMAJESI U RIKTHYE ME ”THJESHT TË DU”/ Fansat nuk mund të ishin më të lumtur!

Flori Mumajesi vetëm pak ditë më parë dha lajmin e mirë se pas disa kohësh mungesë do të rikthehej me dy këngë të cilat titullohen ”Thjesht të du” dhe ”Mbaroj”.

Para pak minutash, këngëtari i dashur publikoi këngën e parë ”Thjesht të du” dhe le ta themi deri tani ka rezultuar një sukses.

Në më pak se një orë ajo ka mbledhur 58,599 klikime, 6500 pëlqime dhe mbi 250 komente në të cilat vështirë se gjen një negativ.

Ne nuk po flasim më tepër por po ju lëmë të shijoni këngën dhe komentet pozitive që Flori ka marrë nga fansat e tij. /AlpeGossip.al