GJIKO MARTOI VËLLAIN/ Ja pamjet nga dasma me VIP-a – AlpeGossip
GJIKO MARTOI VËLLAIN/ Ja pamjet nga dasma me VIP-a

GJIKO MARTOI VËLLAIN/ Ja pamjet nga dasma me VIP-a

Mbrëmjen e djeshme në familjen e Gjikos kishte dasmë. Vëllai i tij, Arbri, i njohur si producenti Big Band u kurorëzua në martesë me Blerina Bokshin.

Arbri dhe Blerina mbajtën një dasmë luksoze e ku nuk munguan të ftuarit VIP, mes tyre Ledri Vula, Lumi B, Ermal Fejzullahu etj.

Një moment i veçantë gjatë dasmë ishte kur nusja kërceu para dhëndrit me një fustan të shkurtër të bardhë, shoqëruar nga balerinat.

Për dasmën e tyre, Arbri dhe Blerina kishin zgjedhur një tortë gjigante siç e shihni në foton e mëposhtme.

Elita dhe Gjiko shkëlqen me pamjen e tyre në këtë dasmë. Gjiko ishte veshur me kostum të zi ndërsa Elita me fustan jeshil me temina e pupla.