NGA ASHENSORI TEK “HUMBJA E ZËRIT”/ Nuk e dinim por këto janë “frikërat” e Vip-ave (FOTO) – AlpeGossip
NGA ASHENSORI TEK “HUMBJA E ZËRIT”/ Nuk e dinim por këto janë “frikërat” e Vip-ave (FOTO)

NGA ASHENSORI TEK “HUMBJA E ZËRIT”/ Nuk e dinim por këto janë “frikërat” e Vip-ave (FOTO)

Nëse mendoni se vip-at nuk tmerrohen ne ju themi që e keni gabim. Disa prej presonazheve të njohur e kanë pranuar publikisht se cila ishte frika e tyre më e madhe, dhe jemi të bindur se të gjtihë gjejmë veten tek disa prej tyre.

Dhe pse janë një moshë e madhe disa artistë duket se nuk duan t’ia dinë dhe vazhdojnë të akoma trëmben si fëmijë.

Ne iu njohim me disa nga frikërat e çudtishme të vip-ve të ekeranit tonë.

Gentian Zenelaj

Aktori i humorit ka publikuar pak minuta më parë një foto nga vizita e fundit tek dentisti. Krahas saj ai ka zbuluar se frika më e madhe e tij është pikërisht ky moment, të qenurit tek një klinikë dentare.

Alketa Vajsiu

E ftuar në ‘Xing me Ermalin’, moderatorja e suksesshme Alketa Vejsiu është shprehur se ka fobi ashensorët. Shumë vite më parë Alketa ka mbetur brenda në ashensor. “Prej asaj kohe jam gati të bëj dhe 20 kate në këmbë, vetëm që mos të hipi në ashensor”.

Ronla Hajati

Në emisionin “Why not” të Roza Latit, këngëtarja shqiptare Ronela Hajati është përballur me frikën  e saj më të madhe.Moderatoja ka sjellë në studio dy qen të mëdhenj ndërkohë Ronela ka filluar të bërtasë “Të lutem, hiqe, të lutem, o mami, o maaa, të lutem hiqe”.

Dafina Zeqiri

Nuk mund ta mohojmë se është një ndër këngëtaret më seksi të shwobizit shqiptar. Dafina gjithashu ka një sekret të cilin ndodhta nuk e dinë të gjithë.

Frika më e madhe për të është të humbasë zërin, duke kujtuar shpesh se çfarë i ndodhi këngëtares britanike Adele disa vite më parë, që pati probleme me zërin.

AlpeNews.al