“KUSH MA GJEN NJË NUSE DO I JAP 5 MIJË EURO”/ Majk habit me deklaratën e tij (VIDEO) – AlpeGossip
“KUSH MA GJEN NJË NUSE DO I JAP 5 MIJË EURO”/ Majk habit me deklaratën e tij (VIDEO)

“KUSH MA GJEN NJË NUSE DO I JAP 5 MIJË EURO”/ Majk habit me deklaratën e tij (VIDEO)

Ndarja e reperit Majk nga Melita Nushi është komentuar shumë në mediat rozë.
Gjithashtu deklaratat e tij të shumta në lidhje me këtë nuk kanë munguar.
Shumë u përfol se Majk e mori veten menjëherë pas ndarjes dhe u shfaq me një tjetër vajzë po kjo mesa duket nuk paska qenë e vërtetë.
Reperi ka publikuar një video në Instagram ku është i ftuar në një emision dhe jep deklaratën e çuditshme:

“Më duhej ta postoja këtë 🤣🤣🤣🤣 po kërkoj 👰👰👰👰🤣 kush ma gjen ni  nuse i ka 5 euro 🤣🤣🤣”, shkruan Majk.