Anxhela Martini e bën “flakë” në shtrat! (FOTO) – AlpeGossip
Anxhela Martini e bën “flakë” në shtrat! (FOTO)

Anxhela Martini e bën “flakë” në shtrat! (FOTO)

Është një nga modelet më seksi e cila karrierën e saj e ka ndërtuar jashtë vendit.
Por kohët e fundit modelja Anxhela Martini ka qenë në qendër të vëmendjes pas dasmës së beftë më të dashurin e saj Dragos.

Gjithashtu ata realizuan një muaj mjalti të mjaft ekzotik dhe duket se tashmë Anxhela i është rikthyer normalitetit dhe fotove seksi.

Një të tillë e ka publikuar mbrëmjen e sotme ku shfaqet më seksi se kurrë e shtrirë në shtrat në një foto bardh e zi.