DEDIKIMI RRËNQETHËS/ Rita Ora uron prindërit e saj në përvjetorin e …(FOTO) – AlpeGossip
DEDIKIMI RRËNQETHËS/ Rita Ora  uron prindërit e saj në përvjetorin e …(FOTO)

DEDIKIMI RRËNQETHËS/ Rita Ora uron prindërit e saj në përvjetorin e …(FOTO)

Familjarët e personazheve të famshme, gjithnjë zënë një vend të veçantë në mediat rozë.

Edhe prindërit e yllit, Rita Ora shumë shpesh janë komentuar në rrjete e media online.

Sot ata festojnë 30 vjetorin e martesës së tyre.

Është Elena, motra e Ritës ajo që përmes një statusi në llogarinë e saj Instagram ka uruar prindërit në këtë përvjetor. Ndërsa sjellë një fotografi te paparë të tyre, në ditën e dasmës së tyre.

“Urime 30 vjetori martesës për prindërit e mi. Çifti im i preferuar dhe miqtë e mi më të mirë, që kanë kaluar kohën më të mirë së bashku. Faleminderit që tregoni shoqëri të mirë për mu, dashuri dhe përkushtim”.

Marrë parasysh që prindërit e Rita Orës janë nga Kosova dhe që ata kanë shkuar në Londër pasi ka lindur Rita, kjo fotografi duhet të jetë realizuar në Prishtinë.