ME KËMBËT HAPUR NË MAKINË/ Angela Martini do t’iu çmend me videon e postuar në instagram (FOTO) – AlpeGossip
ME KËMBËT HAPUR NË MAKINË/ Angela Martini do t’iu çmend me videon e postuar në instagram (FOTO)

ME KËMBËT HAPUR NË MAKINË/ Angela Martini do t’iu çmend me videon e postuar në instagram (FOTO)

Angela Martini supermodelja e njohur shqiptare, është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Ajo tërheq vëmendjen e publikut me jetën e saj private, por edhe postimet provokuese ku tregon format e saj seksi dhe bombastike.

Siç dihet ajo i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni private dhe aktualisht bashkëjeton me bashkëshortin e saj. Angela është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë provokon me pamjet e nxehta.

Së fundmi modelja është kthyer pas në kohë dhe ka çmendur ndjekësit me një video seksi që ka publikuar në Instastory. Në të Angela shfaqet e ulur në makinë, duke bërë lëvizje shumë sensuale dhe duke kërcyer nën ritmet e muzikës.