I njihni këto? Djemtë shqiptarë që u morën zemrat vajzave, paskan ALAMET motrash (FOTO) – AlpeGossip
I njihni këto? Djemtë shqiptarë që u morën zemrat vajzave, paskan ALAMET motrash (FOTO)

I njihni këto? Djemtë shqiptarë që u morën zemrat vajzave, paskan ALAMET motrash (FOTO)

Meshkujt e famshëm shqiptar janë treguar përgjithësisht të rezervuar lidhur me jetën private.

Ata i kanë marrë zemrën shumë femrave, por dashuria e tyre e parë përveç nënës, mbetet motra.

E kanë shprehur disa raste dashurinë ndaj tyre por përgjithësisht kanë preferuar ti mbajë të fshehta, dhe në fakt nuk kan faj, janë aq të bukura sa do i hapnin punë vetes.

AlpeNews ju tregon disa nga motrat që nuk i njihnit apo nuk i dinit se ishin gjaku i këtyre meshkujve të famshëm:

/AlpeNews.al/

Fatjona, motra e Stresit

Anisa, motra e Noizy-t

Motra dhe nëna e Ardit Gjebreas

Ardita Krasniqi, motra e Robert Berishës

Ana, motra e Bes Kallakut

Alesandra, motra e Albert Stanaj

Motra dhe nëna e Cozman

Motra e Seldit

Rina, motra e Dren Abazit

/AlpeNews.al/