KAPEN DUKE U PËRQAFUAR/ modelja e njohur i shkon këngëtares shqiptare në koncertin e dedikuar për homoseksualët…(FOTO) – AlpeGossip
KAPEN DUKE U PËRQAFUAR/ modelja e njohur i shkon këngëtares shqiptare në koncertin e dedikuar për homoseksualët…(FOTO)

KAPEN DUKE U PËRQAFUAR/ modelja e njohur i shkon këngëtares shqiptare në koncertin e dedikuar për homoseksualët…(FOTO)

Edhe ju jeni dakord me shprehjen “ku ka zë nuk është pa gjë”?

Ajo është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare, fama e së cilës ka arritur kulmin në botë dhe këtë e tregojnë më së miri sukseset e njëpasnjëshme. Bëhet fjalë për Rita Orën e cila gëzon një numër të madh fansash në rrjetet sociale dhe jo vetëm e së fundmi ka qenë aktive me koncerte të ndryshme. Ditët e fundit koncertet e saj i janë dedikuar homoseksualëve, të cilët ajo i ka mbështetur gjithmonë, madje ka deklaruar edhe se është biseksuale.

Rita është përfolur se ka patuar një lidhje me modelen Cara Delevingne, të cilën e ka edhe mikeshë të mirë.

Në një fotografi të postuar nga Rita në Instagram, shihet se modelja ishte e pranishme në koncertin e saj në Londër, madje qëndroi në prapaskenë për t’i dhënë një përqafim para performancës.