KEJVINA KTHELLA TAKOHET ME MALUMËN/ Shihni ç'bën këngëtari për të (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
KEJVINA KTHELLA TAKOHET ME MALUMËN/ Shihni ç’bën këngëtari për të (FOTO+VIDEO)

KEJVINA KTHELLA TAKOHET ME MALUMËN/ Shihni ç’bën këngëtari për të (FOTO+VIDEO)

Kejvina Kthella ndodhej mbrëmë në koncertin e Malumës që u mbajt në Itali. Së bashku me Kejvinën ishte edhe reperja e njohur Tayna dhe menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika.

Kejvina postoi plot foto e video nga koncerti ku shfaqej duke shijuar muzikën e Malumës. Ndërsa sot modelja ka zbuluar se ka patur fatin edhe ta takojë këngëtarin.

Maluma ka pranuar që të bëjë një foto me Kejvinën e cila e ka postuar në Instagram duke shkruar: “Tani mund të vd.es. Mirupafshim botë”.

Kujtojmë që edhe Tayna u takua gjithashtu me Malumën dhe videon nga takimi i tyre e postoi Xhani.