“MC KRESHA” DHE FIFI NË “KËNGËN MAGJIKE”/ Shihni detajin e reperit që tërhoqi vëmendjen e publikut (FOTO) – AlpeGossip
“MC KRESHA” DHE FIFI NË “KËNGËN MAGJIKE”/ Shihni detajin e reperit që tërhoqi vëmendjen e publikut (FOTO)

“MC KRESHA” DHE FIFI NË “KËNGËN MAGJIKE”/ Shihni detajin e reperit që tërhoqi vëmendjen e publikut (FOTO)

Që prej momentit kur qarkulloi lajmi se Mc Kresha dhe Fifi do të vinin në një bashkëpunim në Kënga Magjike, menjëhere nisëm të hidhnim hipoteza në kokën tonë se çfarë këngë do i kishte bërë bashkë dy tipa aq karizmatikë sa ata të dy.

E sigurisht, pasi performuan sot në “E Diela Shqiptare” pritshmëritë për një këngë të bukur e njëkohësisht shumë stil nga ata e tyre.

Detaj që ra në sy ishte pikërisht çanta e reperit,ai zgjodhi të performonte në mënyrë kaq unike sa tërhoqi vëmendjen e publikut.