NUK FSHIHEN MË/ Eduart Grishaj shfaqet me Arbanën në Barcelonë (FOTO) – AlpeGossip
NUK FSHIHEN MË/ Eduart Grishaj shfaqet me Arbanën në Barcelonë (FOTO)

NUK FSHIHEN MË/ Eduart Grishaj shfaqet me Arbanën në Barcelonë (FOTO)

Ndonëse moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’ nuk e kanë pranuar lidhjen, ata shpeshherë janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, Arbana ka udhëtuar drejt Barcelonjës në Spanjë, për pushime me stafin dhe sigurisht edhe me Eduartin.

Por ashtu siç na e kanë treguar edhe herë të tjera, çifti duket se ka vendosur të mos fshihet më.

Pak orë më parë ka publikuar një video me Arbanën nga stadiumi ‘Camp Nou’ në Barcelonë, ndërkohë që krahas videos shkruan: Me këtë tifozen e Barcelonës.