NJË MESAZH I KODUAR/ Dafina dhe Dj Geek i bëjnë ndjekësit konfuzë, çfarë janë këto momente mes tyre? (FOTOT) – AlpeGossip
NJË MESAZH I KODUAR/ Dafina dhe Dj Geek i bëjnë ndjekësit konfuzë, çfarë janë këto momente mes tyre? (FOTOT)

NJË MESAZH I KODUAR/ Dafina dhe Dj Geek i bëjnë ndjekësit konfuzë, çfarë janë këto momente mes tyre? (FOTOT)

Disa kohë më parë, Dafina dhe Dj Geek konfirmuan lidhjen e tyre pas shumë aludimesh. Mirëpo kjo nuk zgjati shumë dhe ata i dhanë fund marrëdhënies romantike. Në një prononcim për mediat, këngëtarja e njohur deklaroi se di të ndajë anën profesionale dhe atë private, duke konfirmuar se në karrierë, dyshja do vijojnë bashkëpunimin normalisht. Ata e kanë treguar vazhdimisht që ruajnë një marrëdhënie mjaft miqësore pas ndarjes, megjithatë komentet e fundit me zemra i kanë bërë ndjekësit konfuzë. Një mesazh i koduar apo…? Këtë e dinë vetëm protagonistët në fjalë.