E PA E GJITHË BOTA/ Kjo gafë e Meghan Markle po i lë njerëzit “gojë hapur” (FOTO) – AlpeGossip
E PA E GJITHË BOTA/ Kjo gafë e Meghan Markle po i lë njerëzit “gojë hapur” (FOTO)

E PA E GJITHË BOTA/ Kjo gafë e Meghan Markle po i lë njerëzit “gojë hapur” (FOTO)

Princi dhe dukesha e Sussex ishin ditën e djeshme në një dalje publike në Tonga, teksa po zhvillojnë turneun 16 ditor në Australi. Mirëpo gjatë vizitës së tyre, të gjithë u fokusuan vetëm tek një detaj.

Teksa Meghan ishte veshur me një fustan të kuq me gjatësi deri poshtë gjunjëve, njerëzve i shkuan sytë tek etiketa në fundin e fustanit, të cilën dukeshës kishin harruar t’ja hiqnin.

Ky incident i kapur menjëherë nga fotoreporterët po bën ditën e sotme xhiron e rrjetit. Të gjithë janë habitur për këtë që i ka ndodhur Meghanit, e cila megjithëse ka një staf që kujdeset për të, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me etiketën e harruar të fustanit gjatë daljes së saj publike.