Për këngën më të urryer në YouTube këngëtarja shqiptare i ka dy fjalë, e cilëson…(FOTO) – AlpeGossip
Për këngën më të urryer në YouTube këngëtarja shqiptare i ka dy fjalë, e cilëson…(FOTO)

Për këngën më të urryer në YouTube këngëtarja shqiptare i ka dy fjalë, e cilëson…(FOTO)

Kënga “Babe” e Justin Bieber ka 8.9 milionë dislike dhe aktualisht cilësohet si një nga këngët më të urryera në YouTube.

Sido që të jetë, shifrat e internetit nuk janë 100% jetësore dhe ndonjëherë dhe nuk mund ta mundin talentin real që kanë disa këngëtarë të famshëm.

Këtë fakt e ka treguar këngëtarja Baby G e cila me një postim në Instastory ka treguar momentin nga klipi i këngës duke lënë edhe një koment për të gjithë fansat.

“Kur e gjithë urrejtja është në realitet dashuri”, shkruan Baby G duke dhënë kështu opinionin e saj vlerësues për Justin Bieber.