“E KAM ZËNË UNË SE KISHTE TURP”/ Tea i përgjigjet ndjekësit për lidhjen me Beartin (FOTO) – AlpeGossip
“E KAM ZËNË UNË SE KISHTE TURP”/ Tea i përgjigjet ndjekësit për lidhjen me Beartin (FOTO)

“E KAM ZËNË UNË SE KISHTE TURP”/ Tea i përgjigjet ndjekësit për lidhjen me Beartin (FOTO)

Tea ka vendosur së fundmi t’i përgjigjet pyetjeve të fansave, të cilët kanë qenë shumë kuriozë të dinë më shumë për lidhjen e saj me Beartin.

Një prej fansave ka pyetur: “Çfarë është ajo që të pëlqeu më shumë te Bearti dhe si të fitoj si femër?”.

Tea tregoi se Bearti kishte turp dhe e bëri ajo hapin e parë.

“Një korrigjim, e kam zënë unë se ky kishte turp, po, kishte turp nga unë”, u shpreh Tea, teksa Bearti në siklet e mohon.

Ndërsa Bearti në Instagramin e tij tregoi se të dy janë shumë xheloz për njëri-tjetrin.