E MBANI MEND BERTANIN? Këngëtari rikthehet pas kaq shumë vitesh (FOTO_VIDEO) – AlpeGossip
E MBANI MEND BERTANIN? Këngëtari rikthehet pas kaq shumë vitesh (FOTO_VIDEO)

E MBANI MEND BERTANIN? Këngëtari rikthehet pas kaq shumë vitesh (FOTO_VIDEO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Bertan Asllanin, këngëtarin shqiptar i cili ka sjellë hite që edhe sot ende dëgjohen. Prej vitesh Bertani jeton në Turqi ku vazhdon karrierën muzikore dhe madje provoi edhe veten në aktrim.

Prej kohësh Bertani nuk kishte sjellë ndonjë projekt të ri, por këngëtari vendosi të rikthehet këtë vit.

Ai ka publikuar këngën “Fluturojmë” dhe ka njoftuar se së shpejti do të publikojë edhe një tjetër këngë.

“Projekti i ri së shpejti”, ka shkruar Bertani krah postimit më të fundit në Instagram.