VESA LUMA ISHTE PROVA! Kjo është ngjyra më “in” e flokëve për 2019-n (FOTO) – AlpeGossip
VESA LUMA ISHTE PROVA! Kjo është ngjyra më “in” e flokëve për 2019-n (FOTO)

VESA LUMA ISHTE PROVA! Kjo është ngjyra më “in” e flokëve për 2019-n (FOTO)

Dy ditë më parë, këngëtarja nga Kosova Era Istrefi vendosi që t’i bashkohet grupit të motrave Kardashian/Jenner dhe të provojë trendin e flokëve gri.

Era pozoi në një foto të fundit me flokët me nuancë të grisë dhe mund të themi që ngjante shumë sensuale.

Por nëse doni më prova që kjo ngjyrë flokësh do të jetë trendi i vitit 2019, Vesa Luma është gati.

Nga ngjyra rozë e bjonde, Vesa tashmë i ka bërë flokët ngjyrë gri të theksuar që i shkon shumë.

“Ngjyra e re e flokëve”, është mbishkrimi që i ka vënë fotos.

Epo nëse donit më prova për nuancën e vitit ja ku i keni!