THA QË IA SHPIFTE SEKSI/ Dorina Mema nxjerr padashje “zogun” live në emision – AlpeGossip
THA QË IA SHPIFTE SEKSI/ Dorina Mema nxjerr padashje “zogun” live në emision

THA QË IA SHPIFTE SEKSI/ Dorina Mema nxjerr padashje “zogun” live në emision

Trajnerja e njohur e fitnesit, Dorina Mema ishte e ftuar ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në 5”, ku edhe sqaroi deklaratën e saj për s.eksin.

Më shaka, Dorina tha se nuk e shihte si një domosdoshmëri, mbase edhe sepse stërvitej gjithë ditën dhe në darkë e zinte gjumi.

Por teksa fliste, Dorina ka qënë pak më shumë transpartente seç duhet pasi në një moment i ka treguar padashje kamerës pjesën e saj in.time.

Ndoshta nuk kishte faj Dorina, por fustani tejet i shkurtër.