MOMENTI FANTAL/ Këngëtari shqiptar rrezikon jetën për klipin e ri (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENTI FANTAL/ Këngëtari shqiptar rrezikon jetën për klipin e ri (VIDEO)

MOMENTI FANTAL/ Këngëtari shqiptar rrezikon jetën për klipin e ri (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar Trim Jetullahu, ka rrezikuar jetën gjatë xhirimeve për videoklipin e ri.

Trimi publikoi një video në Instagram, ku shihet duke performuar por gati sa nuk u rrëzua në një pjerrësi fatale për jetën e tij.

“Kur gjatë xhirimeve rrezikohet jeta”, ka shkruar ai në videon e publikuar.

Trimi shihet teksa humb ekuilibrin, por e fiton sërish, dhe më pas zbret menjëherë poshtë, me siguri i trembur për vdekje!

View this post on Instagram

Kur gjat xhirimev rrezikohet jeta 😂 BABY 🚀 link n bio🧨

A post shared by TRIMI (@trimijetullahu) on