Françeska Jaçe tërbon rrjetin TOPLESS/ Fansja i thotë ”ngele t’u reklamu të pasmet”, por ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe tërbon rrjetin TOPLESS/ Fansja i thotë ”ngele t’u reklamu të pasmet”, por ajo… (FOTO)

Françeska Jaçe tërbon rrjetin TOPLESS/ Fansja i thotë ”ngele t’u reklamu të pasmet”, por ajo… (FOTO)

Françeska Jaçe këtë verë ka ‘bombarduar’ rrjetet sociale me foto të nxehta. Se fundmi modelja ka publikuar një foto provokuese në rrjetin social Instagram topless.

E shtrirë buzë një pishine, ish pjesëmarrësja e Big Brother Albania shfaqet pa sytjena dhe vetem me mbathje, duke nxjerr në pah të pasmet e saj seksi.

Komentet dhe zemrat nuk kanë munguar për Franceskën, por një fanseje nuk i ka pëlqyer aspak dhe i ka thënë që ngeli duke reklamuar të pasmet, por Françeska nuk u mërzit aspak dhe ia ktheu duke i thënë: Ehhh kjo b*th”.