MOS U GËNJENI NGA FOTOT NË INSTAGRAM/ Ja si duket pa makijazh Kylie Jenner – AlpeGossip
MOS U GËNJENI NGA FOTOT NË INSTAGRAM/ Ja si duket pa makijazh Kylie Jenner

MOS U GËNJENI NGA FOTOT NË INSTAGRAM/ Ja si duket pa makijazh Kylie Jenner

Duke marrë parasysh faktin që fiton miliarda dollarë me kompaninë e saj të produkteve kozmetike, nuk është aspak shokues fakti që Kylie Jenner vendos më shumë makijazh se ne të gjithë.

Dhe është diçka e rrallë që ta dallojmë atë pa makijazh!

21-vjeçarja u fotografua rrugëve të Los Angeles-it bashkë me artistin e makijazhit, Ariel Tejada, e veshur sportive dhe me një fytyrë të freskët:

Nuk mund të themi me siguri që Kylie është pa pikë makijazhi, por gjithsesi është një make-up minimalist dhe ajo duket shumë ndryshe.

Mund të themi se duket ndryshe edhe se nga fotoja e publikuar prej saj në Instagram, ku tregon që nuk është grimuar:

Kylie tregoi në një intervistë pak kohë më parë se makijazhi i jep asaj vetëbesim!