E PAPRITUR/ Ledri Vula dhe Sara Hoxha presin një fëmijë! – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Ledri Vula dhe Sara Hoxha presin një fëmijë!

E PAPRITUR/ Ledri Vula dhe Sara Hoxha presin një fëmijë!

Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen prindër për herë të parë.

Është zbuluar nga burime të afërta me çiftin se ata së shpejti do të mirëpresin në jetë një fëmi, shkruan Bota sot.

Këta burime kanë treguar se Sara është tashmë në muajt e parë të shtatzënisë dhe pret një vajzë.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë vite që janë në lidhje dashurie, e cila u bë zyrtare dhe e njohur për publikun vetëm pak muaj më parë, gjatë pandemisë së COVID-19.