VAJZA VËMENDJE/ Reperi shqiptar kërkon nuse për shtëpi, mund të jesh ti fatlumja (FOTO) - AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE/ Reperi shqiptar kërkon nuse për shtëpi, mund të jesh ti fatlumja (FOTO)

VAJZA VËMENDJE/ Reperi shqiptar kërkon nuse për shtëpi, mund të jesh ti fatlumja (FOTO)

Ai është një nga reperët më të pëlqyer nga publiku, këngët e të cilit janë kthyer në hite, por edhe ndër djemtë më tërheqës të showbizit. Bëhet fjalë për Seven Saraçin, reperin i cili u komentua shumë së fundmi për këngën “Maria”, në bashkëpunim me Tunën dhe Vildane Zenelin.

Seven duket se është lodhur nga vajzat e Instagramit dhe ka deklaruar se po kërkon një vajzë për shtëpi.

“Modelet e Instagram-it janë të mbivlerësuara, dua një vajzë për shtëpi, me të pasme, që di të gatuajë mirë pite”, shkruan Seveni.