DIKUR POZONTE SEKSI ME BIKINI/ Modelja mbulohet me shami dhe martohet me mbretin (FOTO) – AlpeGossip
DIKUR POZONTE SEKSI ME BIKINI/ Modelja mbulohet me shami dhe martohet me mbretin (FOTO)

DIKUR POZONTE SEKSI ME BIKINI/ Modelja mbulohet me shami dhe martohet me mbretin (FOTO)

Një modele është bërë zonja e parë e Malajzisë pasi është martuar me mbretin e vendit. Oksana Voevodina është martuar me Muhammad V me një dasmë luksoze pak pasi u konvertua në islam.
25-vjeçarja ka fituar kurorën e Miss Moscow në vitin 2015 dhe ka punuar si modele në Kinë dhe Tajlandë.

Oksana është 24 vjet më e vogël se mbreti dhe nuk është zbuluar ende si janë takuar.

Përpara se të bëhej nuse mbretërore, modelja ka folur mbi bashkëshortin e ëndrrave të saj.

“Mendoj se mashkulli duhet të jetë koka e familjes dhe sigurisht nuk duhet të fitojë më pak se femra”, është shprehur Oksana.