“HOQA FASHOT DHA QAVA KUR PASHË VETEN”/ Xheni e BB pranon ndërhyrjen (FOTO) – AlpeGossip
“HOQA FASHOT DHA QAVA KUR PASHË VETEN”/ Xheni e BB pranon ndërhyrjen (FOTO)

“HOQA FASHOT DHA QAVA KUR PASHË VETEN”/ Xheni e BB pranon ndërhyrjen (FOTO)

Ish-banorja e “Big Brother”, Xheni Mhillaj vazhdon të jetë shumë e komentuar në media edhe pse kanë kaluar dy vite që nga pjesëmarrja e saj në reality show.

Xheni ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Trokit” ku ka folur për ndërhyrjen kirurgjikale në hundë dhe si reagoi kur pa hundën e re.

“Ishte një fiksim. Fola dhe më prindërit, më thanë nëse doja mund ta bëja. Sa më doli narkoza, pyetja e parë që kisha për doktoreshen ishte: Si e kam hundën. Pasi hoqa fashot dhe pashë vetën qava, po qava nga gëzimi për hundën e re”, është shprehur Xheni.