A KE BËRË NDONJËHERË NDËRHYRJE NË FYTYRË? Rozana Radi përgjigjet troç (FOTO) – AlpeGossip
A KE BËRË NDONJËHERË NDËRHYRJE NË FYTYRË? Rozana Radi përgjigjet troç (FOTO)

A KE BËRË NDONJËHERË NDËRHYRJE NË FYTYRË? Rozana Radi përgjigjet troç (FOTO)

Këngëtarja, biznesmenja dhe moderatorja e njohur, Rozana Radi ka realizuar një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale. Ata i kanë drejtuar pyetje nga më të ndryshmet dhe Rozana nuk ka hezituar t’iu përgjigjet.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje në fytyrë. Moderatorja e ka mohuar, duke u përgjigjur “Asgjë ende”.

Rozana është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria, si dhe realizon “biseda” të tilla me ndjekësit.