Varrosi i ‘’marrosur’’ pas Oriola Marashit/ Modelja ia kthen me të “njëjtën ironi”: O qukuluk…(FOTO) – AlpeGossip
Varrosi i ‘’marrosur’’ pas Oriola Marashit/ Modelja ia kthen me të “njëjtën ironi”: O qukuluk…(FOTO)

Varrosi i ‘’marrosur’’ pas Oriola Marashit/ Modelja ia kthen me të “njëjtën ironi”: O qukuluk…(FOTO)

Varrosi dhe Oriola Marashi na kanë treguar se mes tyre kanë një raport për tu patur zili dhe kjo falë ngacmimeve publike që i bëjnë njëri-tjetrit në Instagram.

Në mediet rozë janë përfolur se kanë një raport sentimental mes tyre zëra këto që nuk kanë marrë një konfirmim zyrtar nga yjet e shoëbizz-it.

Përsëri një episod ka ndodhur në Insta, ku teksa Oriola ka postuar një foto Varrosi i shkruan: “O boqe”, koment ky të cilit Oriola i përgjigjet: “O qukuluk”.

Sa emra të çuditshëm! Varrosi dhe Oriola kuptohen më së miri.