NUK ËSHTË KRENARI/ Mashkulli misterioz gdhend në trup portretin e Luana Vjollcës (FOTOT) – AlpeGossip
NUK ËSHTË KRENARI/ Mashkulli misterioz gdhend në trup portretin e Luana Vjollcës (FOTOT)

NUK ËSHTË KRENARI/ Mashkulli misterioz gdhend në trup portretin e Luana Vjollcës (FOTOT)

Luana Vjollca numëron fansa të shumtë dhe vetëm së fundmi një prej tyre e ka surprizuar me një tatuazh gjigant. Fansi në fjalë,  identiteti i të cilit nuk dihet (por siç duket goxha i flaktë), ka gdhendur në krah portretin e moderatores.

Këtë e ka treguar tatuazhisti ndërkombëtar nga Kolumbia, Stefano Reinoso, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Luana e ka shpërndarë foton në Instagramin e saj, duke shkruar e emocionuar “Tatuazh i vërtetë”.

Kujtojmë se moderatorja është përfolur prej shumë kohësh për lidhjen me Krenar Çoçajn, të cilën nuk e ka pranuar kurrë publikisht.