“KUR TË KËNDON SHPIRTI”/ Ermal Mamaqi dhe Ami më të lumtur se kurrë! (VIDEO) – AlpeGossip
“KUR TË KËNDON SHPIRTI”/ Ermal Mamaqi dhe Ami më të lumtur se kurrë! (VIDEO)

“KUR TË KËNDON SHPIRTI”/ Ermal Mamaqi dhe Ami më të lumtur se kurrë! (VIDEO)

Lanë fëmijët dhe ja nisën një aventure plot adrenalinë.

Udhëtimi i Ermalit dhe Amit me motorr vazhdon ende.

Ata postojnë vazhdimit në rrjete sociale duke ndarë me fansat e tyre momente nga ky udhëtim.

Në videon e fundit të shpërndarë nga Ermali, çifti shfaqet jashtëzakonisht i lumtur përkrah njëri tjetrit e të shoqëruar  me një këngë në sfond.

“Kur të këndon shpirti”, përmbledh në mënyrë metaforike Ermali lumturinë që po i falin këto çaste pranë dashurisë së jetës së tij.