PUBLIKUAN PROJEKTIN E RI/ Ledri dhe Tayna janë një çift "sexy gangsterësh" në klip (VIDEO0 - AlpeGossip
PUBLIKUAN PROJEKTIN E RI/ Ledri dhe Tayna janë një çift “sexy gangsterësh” në klip (VIDEO0

PUBLIKUAN PROJEKTIN E RI/ Ledri dhe Tayna janë një çift “sexy gangsterësh” në klip (VIDEO0

E keni menduar ndonjëherë sesi do të dukeshin Ledri Vula dhe Tayna si një çift i dashuruar?!

Epo, tani nuk është nevoja fare ta imagjinoni sepse videoklipi i bashkëpunimit të tyre të parë muzikor me titull “Aje”, e tregon shumë qartë. Ledri Vula dhe Tayna luajnë rolin e një çifti gangster, të cilët kërkojnë të jenë të sigurtë nëse janë bërë për njëri –tjetrin.

Teskti i këngës është shkruar nga vetë Tayna dhe Ledri Vula, ndërsa muzika është punuar nga Cricket.

Tayna ka eksperimentuar me pamjen gjatë klipit, ndaj e shohim si një kameleon duke ndryshuar disa herë krejtësisht look-un, duke u shfaqur me flokët bjonde e brune. Ndërsa Ledri si gjithmonë, nuk gabon asnjëherë me veshjen në klipe!

 

View this post on Instagram

AJE 🤔 – out now link in bio #AJE

A post shared by Tayna (@tayna) on