PASUESI I “TOP FEST”/ Zbulohen anëtarët e jurisë së festivalit më të ri në… (FOTO) – AlpeGossip
PASUESI I “TOP FEST”/ Zbulohen anëtarët e jurisë së festivalit më të ri në… (FOTO)

PASUESI I “TOP FEST”/ Zbulohen anëtarët e jurisë së festivalit më të ri në… (FOTO)

Shumë shpejt në Top Channel do të nisë një festival i ri, që u konsiderua edhe si pasues i “Top Fest”. Festivali “Jeho” do të transmetohet në ekran për tre muaj rresht, çdo të dielë dhe çdo punatatë do të marrin pjesë 4 deri në 5 artistë të cilët do vihen në garë me njëri-tjetrin e që do vlerësohen nga një juri profesioniste.

“News31” bën të ditur se pjesë e jurisë së këtij festivali do të jenë 3 personazhe të njohur, Kledi Bahiti, Elgit Doda dhe Megi Pojani.

Spektakli do prezantohet nga Fjoralba Ponari.