“TË DUA PAFUND…”/ Gettoari publikon FOTON e veçantë të Marinës dhe i bën dedikimin e veçantë për ditëlindje – AlpeGossip
“TË DUA PAFUND…”/ Gettoari publikon FOTON e veçantë të Marinës dhe i bën dedikimin e veçantë për ditëlindje

“TË DUA PAFUND…”/ Gettoari publikon FOTON e veçantë të Marinës dhe i bën dedikimin e veçantë për ditëlindje

Even “bad boys” fall in love! Po, edhe reperi Getoar Selimi nuk ngurron të na tregojë se është kokë e këmbë i dashuruar me partneren e tij, Marina Vjollcën.

Sot, kjo e fundit feston sot 31-vjetorin e lindjes dhe s’mund të mungonte kurrësesi një urim super romantik nga Getoari.

Krahas fotos së partneres, reperi ka shkruar fjalët më të ëmbla të dashurisë.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe dëgjojnë histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur”, janë fjalët e tij krahas fotos së Marinës.

“Të dua pafund jetë”- shkruan moderatorja, duke na e sheqerosur kështu ditën.