ARJONI THUMBON PROJEKTIN E PARË TË ANËS/ Ja me kë këngëtar e krahason ai (FOTO) – AlpeGossip
ARJONI THUMBON PROJEKTIN E PARË TË ANËS/ Ja me kë këngëtar e krahason ai (FOTO)

ARJONI THUMBON PROJEKTIN E PARË TË ANËS/ Ja me kë këngëtar e krahason ai (FOTO)

Ana Lleshi bëri para pak ditësh debutimin e parë në muzikë, me një projekt ky model kryesor ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina.

“Deal” titullohet kënga e saj që në fakt s’është pritur edhe aq mirë nga shqiptarët. Një pjesë e madhe e publikut i ka vënë në dukje Anës faktin që ajo nuk ka talent, duke e quajtur këngën një dështim. Komentet ishin nga më të ndryshme, ndërsa thumbat në publik nuk i ka kursyer as konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loçi dhe as producenti Elgit Doda.

.

Ndërkohë së fundmi, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli, i ka habitur të gjithë teksa ka përshtatur performancën e Azis, në videoklipin e këngës së famshme, “Sen Trope” me zërin e Anës në projektin e saj të parë muzikor.

Mesa duket, mosmarrëveshjet e së shkuarës nuk janë rregullar akoma mes dyshes dhe me rastin e parë, Arjoni nuk humbi rastin për ta thumbuar publikisht Anën.

Kujtojmë se ai publikoi në muajin dhjetor “bombën” e tij, duke treguar se kishte një lidhje jashtë emisionit me konkurrenten asokohe, Ana Lleshin.